Ruschecking Iran

بررسی طرف مقابل

سیاست حفظ حریم خصوصی

LLC “Orinoco” به حفظ محرمانه بودن اطلاعات شما اهمیت می دهد. این سند قوانین پذیرفته شده برای استفاده از داده های شخصی را که در صفحات این سایت وارد می کنید و پروژه های مرتبط شرح می دهد. با استفاده از وب سایت Orinoco LLC، ارائه اطلاعات شخصی خود از طریق وب سایت Orinoco LLC یا روش های آفلاین، شما با این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می کنید.

مدیریت Orinoco LLC ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی را اصلاح و تغییر دهد، که منعکس کننده تغییرات در قوانین یا قوانین این سایت است. بنابراین، برای آگاهی از سیاست فعلی، لازم است به طور دوره ای سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنید و در صورت عدم موافقت با قوانین جدید، یک امتناع کتبی به مدیریت Orinoco LLC ارسال کنید.

1. رضایت به استفاده از داده های شخصی

با ماندن در صفحات این سایت، پر کردن و ارسال فرم ها در این سایت و پروژه های مرتبط، رضایت خود را به Orinoco LLC برای جمع آوری، پردازش و انتقال داده های شخصی خود به نمایندگان و شرکای Orinoco LLC مطابق با قانون فدرال. رضایت برای اهداف اعطا می شود
بهبود کیفیت خدمات Orinoco LLC، فرصت ارتباط با شما و انجام تعهدات در قبال خدمات ارائه شده. رضایت شما صادر می شود و از اولین بازدید شما از این سایت معتبر می شود و برای تمام مدت وجود این سایت یا تا زمان امتناع کتبی شما معتبر است.

فهرست داده‌هایی که این سایت می‌تواند جمع‌آوری کند (همه یا هر کدام به طور جداگانه): ایمیل، تلفن، نام، نام خانوادگی، نام خانوادگی، جنسیت، آدرس، تاریخ تولد، عکس، پیوند به سایت‌ها و پروفایل‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی، موقعیت جغرافیایی، جزئیات پرداخت، اطلاعات پاسپورت، مخاطبین، آدرس IP، اطلاعات مربوط به نوع مرورگر و عملکرد
سیستم، داده های رفتاری، پرس و جوهای جستجو.

2. توضیحات کلی

از آنجایی که این خط‌مشی رازداری فقط در مورد قوانین Orinoco LLC اعمال می‌شود، روش‌های حفظ حریم خصوصی تامین‌کنندگان، خدمات وب شخص ثالث یا شرکای تجاری Orinoco LLC را توصیف نمی‌کند، حتی اگر از وب‌سایت‌های Orinoco LLC یا به هر طریقی به سایت‌های آنها دسترسی داشته باشید. اطلاعات شخصی را در اختیار آنها قرار داد. بازدید شما از سایت های دیگر یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی به شرکت های دیگر به عهده شماست و تحت این سیاست حفظ حریم خصوصی نیست، حتی اگر سایت ها یا سایر منابع اطلاعاتی این شرکت ها با آرم Orinoco LLC مشخص شده باشند. . به منظور اطلاع از شیوه های حفظ حریم خصوصی هر تامین کننده یا شرکای تجاری Orinoco LLC، که وب سایت های Orinoco LLC به آن پیوند دارند یا کسانی که به صورت کتبی یا تلفنی با شما تماس می گیرند، باید سیاست های حفظ حریم خصوصی این شرکت ها را مطالعه کنید. این سیاست حفظ حریم خصوصی فقط در مورد اطلاعات جمع‌آوری‌شده در وب‌سایت‌های Orinoco LLC، در رویدادهای Orinoco LLC، از طریق پست الکترونیکی، کتبی، تلفنی یا سایر ابزارهایی که Orinoco LLC ممکن است از آنها استفاده کند، از جمله زمانی که شما سفارش‌هایی را در وب‌سایت‌های Orinoco LLC می‌دهید، اعمال می‌شود. شرکای که اطلاعات شخصی شما را به Orinoco LLC منتقل می کنند. قبل از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، توصیه می کنیم بیانیه حریم خصوصی سایت ها و شرکت هایی که این اطلاعات را درخواست می کنند را مطالعه کنید.

3. جمع آوری اطلاعات شخصی

شرایط محرمانه بودن در مورد اطلاعات شخصی شما که از طریق وب سایت Orinoco LLC و همچنین به صورت کتبی یا تلفنی از شما دریافت می شود اعمال می شود. اطلاعات شخصی شامل اطلاعاتی مانند نام خانوادگی، نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، آدرس ایمیل و شماره تلفن است و همچنین ممکن است شامل نوع درخواست و هر گونه اطلاعات اضافی باشد که به Orinoco LLC ارائه می دهید. اطلاعاتی که ارائه می کنید توسط Orinoco LLC برای اطلاع رسانی به شما در مورد محصولات و خدمات ما و بهبود کیفیت این محصولات و خدمات استفاده می شود.

علاوه بر اطلاعات شخصی، Orinoco LLC آدرس های IP، اطلاعات کلی در مورد کاربر و نوع مرورگر را جمع آوری می کند. این داده ها برای مدیریت و بهبود وب سایت های Orinoco LLC، نظارت بر استفاده از آنها، بهبود کیفیت خدمات و برای اهداف امنیتی و نظارت استفاده می شود.

4. استفاده و افشای اطلاعات شخصی

ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای اهداف مختلف مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی استفاده کنیم. اگر نمی خواهید ما اطلاعات خود را به این روش افشا کنیم، لطفاً اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار ندهید.

بدون رضایت شما، Orinoco LLC از اطلاعات شخصی شما برای مقاصدی غیر از موارد ذکر شده در اینجا استفاده نخواهد کرد. علاوه بر این، Orinoco LLC اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نخواهد گذاشت.

افشای اطلاعات در Orinoco LLC و در شرکت هایی که Orinoco LLC با خدمات خود ارائه می دهند، رخ می دهد. با موافقت با این سند، شما موافقت می کنید که Orinoco LLC ممکن است اطلاعات شخصی شما را با کارمندان، نمایندگان، شرکا و پیمانکاران Orinoco LLC که به دلایل تجاری می خواهند به طور قانونی

دسترسی داشته باشند، به اشتراک بگذارد.

به اطلاعات شخصی شما با رضایت شما، Orinoco LLC ممکن است اطلاعات شخصی شما را با پیمانکاران خارجی یا نمایندگانی که به ما در مدیریت اطلاعات ما کمک می کنند، به اشتراک بگذارد.

 

Orinoco LLC ممکن است اطلاعات شخصی را در مواردی که توسط قانون فعلی فدراسیون روسیه تعیین شده است و در صورت لزوم برای محافظت از حقوق قانونی Orinoco LLC و همچنین در صورت درخواست مقامات اداری فدراسیون روسیه فاش کند.

 

5. درخواست تجدید نظر توسط Orinoco LLC

 

Orinoco LLC ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای تماس با شما در مورد کالاها، خدمات، تبلیغات، تخفیف های Orinoco LLC یا اشخاص ثالثی که به نظر ما ممکن است مورد علاقه شما باشد، استفاده کند.

 

6. امنیت اطلاعات شخصی شما

 

Orinoco LLC از اقدامات اداری، فنی و فیزیکی لازم برای محافظت از اطلاعات شخصی که در اختیار دارد از گم شدن، سرقت و استفاده غیرمجاز، افشا یا جعل استفاده می کند. کارمندان، نمایندگان و پیمانکاران Orinoco LLC تنها تا حدی به اطلاعات شخصی دسترسی خواهند داشت که دلایل تجاری مشروع برای دستیابی به چنین دسترسی توجیه شده باشد.

 

Orinoco LLC نمی تواند محرمانه بودن استفاده شما از سایت های Orinoco LLC را تضمین کند و مسئولیتی در قبال خساراتی که ممکن است شما (یا هر شخص) در نتیجه نقض محرمانگی هنگام استفاده از سایت های Orinoco LLC یا هر گونه اطلاعاتی که ارسال کرده اید متحمل شود، نیست. به وب سایت های Orinoko LLC.

 

7. لینک به سایت های دیگر

 

این سایت و سایر سایت‌های Orinoco LLC ممکن است حاوی پیوندهایی به سایت‌های شخص ثالث باشد که توسط Orinoco LLC کنترل نمی‌شوند و تحت پوشش این سیاست حفظ حریم خصوصی نیستند، از جمله خدمات وب، سایت‌های شرکا و تامین‌کنندگان Orinoco LLC و غیره. Orinoco LLC هیچ ضمانتی در مورد صحت اطلاعات موجود در پیوندهای فرامتن به این سایت ها نمی دهد. پیوندهای فرامتنی به افراد یا سازمان های دیگر وجود ندارد

باید به عنوان تاییدیه Orinoco LLC از سایت، محصولات یا خدمات آن افراد یا سازمان ها تلقی شود.

 

8. کوکی ها

 

کوکی ها اطلاعات کوتاهی هستند که توسط یک وب سایت منتقل می شوند و توسط مرورگر رایانه شما در هارد دیسک شما ذخیره می شوند. آنها حاوی اطلاعاتی هستند که وب سایت Orinoco LLC یا سایت های دیگر ممکن است برای تعامل با شما و شخصی سازی تجربه شما نیاز داشته باشد. Orinoco LLC از کوکی ها برای شناسایی مرورگر اینترنت شما و تعیین اینکه آیا نرم افزار لازم برای دسترسی به مطالب سایت خاصی را نصب کرده اید یا خیر استفاده می کند. نرم افزار موجود در این سایت و سایر سایت های اورینوکو نیز از کوکی ها برای ارائه یک جلسه تعاملی در طول بازدید شما و مدیریت بارگذاری و دسترسی به پایگاه داده استفاده می کند. هیچ اطلاعات شخصی در این کوکی ها وجود ندارد.

 

9. دسترسی به اطلاعات شخصی شما

 

بنا به درخواست شما، ما عصاره ای از اطلاعات شخصی شما را که به Orinoco LLC ارائه کرده اید در اختیار شما قرار می دهیم و اقدامات معقولی را برای حذف هرگونه اطلاعات شخصی نادرستی که به ما ارائه می دهید انجام خواهیم داد. اگر از Orinoco LLC بخواهید استفاده از اطلاعات شخصی ارائه شده توسط شما را متوقف کند، Orinoco LLC با حفظ تمام سوابق اطلاعات شخصی شما که برای مطابقت با قوانین فدرال یا محلی قابل اجرا ضروری است، با این درخواست موافقت خواهد کرد.

 

10. امکان امتناع

 

اگر می خواهید در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما یا در مورد جمع آوری و استفاده Orinoco از اطلاعات شخصی خود با ما تماس بگیرید، لطفاً بررسی کنید

یا اطلاعات شخصی خود را اصلاح کنید یا از هر یک از ارتباطات آینده ما انصراف دهید، لطفاً با مدیریت این سایت از طریق مخاطبین ذکر شده در بخش های مربوطه تماس بگیرید.

 

11. سایر اصطلاحات

 

© 2023، Orinoko LLC. تمامی حقوق محفوظ است. بازدیدکنندگان این سایت می توانند هر بخشی از مطالب موجود در این صفحات را فقط برای مقاصد شخصی اطلاعاتی و غیرتجاری دانلود، کپی یا انتقال دهند. هر کپی از این مطالب کلیه حق چاپ و سایر اعلامیه های اختصاصی موجود در آن را حفظ می کند. متن، تصاویر، فایل‌های صوتی، فایل‌های انیمیشن، فایل‌های ویدیویی و همچنین موقعیت مکانی آن‌ها در سایت مشمول حق چاپ و حقوق مرتبط می‌باشد.

 

تمام اطلاعات موجود در این وب سایت فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. برخی از مطالب ارائه شده در عکس و فیلم ممکن است از طریق ویرایش کامپیوتری به دست آمده و با واقعیت مطابقت نداشته باشد.

 

Orinoco LLC ممکن است اطلاعات موجود در وب سایت های خود را در هر زمان تغییر دهد. Orinoco LLC تمام تلاش معقول خود را برای ارائه اطلاعات دقیق در این سایت انجام می دهد، اما هیچ تضمینی یا اظهارنظری در مورد صحت نمی دهد. LLC “Orinoco” مسئولیتی در قبال صحت یا کامل بودن اطلاعات ارائه شده در این سایت ندارد.

 

تمامی قیمت ها، مشخصات و توضیحات محصولات و خدمات بر اساس اطلاعات موجود در زمان انتشار است و بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است. OOO “Orinoco” نام مستعار نمی دهد

هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده.